Klimatyzacja w domu

Przejmij kontrolę nad temperaturą – komfort w domu jednym kliknięciem.

Każdy z Nas zna to uczucie - za ciepła lub za zimna temperatura w domu. Powoduje ona dyskomfort podczas odpoczynku, pracy, czy nauki. Montaż klimatyzacji jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy za sprawą jednego kliknięcia na pilocie, czy w telefonie chcemy ustawić odpowiednią dla Nas temperaturę.  

 

Klimatyzacja to nie tylko ciepło-zimno.

Nowoczesne klimatyzatory, które znajdą Państwo u nas w ofercie to nie tylko chłodzenie i ogrzewanie. Urządzenia te oczyszczają powietrze, oraz utrzymują jego wilgotność na stałym komfortowym poziomie – co pozwala Państwo oddychać czystym powietrzem, poprawiając przy tym zdrowie i samopoczucie w domu.

 

Jak przebiega montaż klimatyzacji w RW-Klima?

Obecny rynek klimatyzatorów jest przepełniony różnymi modelami urządzeń, które dla większości są identyczne. Zespół RW-Klima chce zadbać, aby wybór klimatyzacji nie był skomplikowany dla naszych Klientów.

 

W zakresie klimatyzacji domowej oferujemy :

  • doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu
  • profesjonalne projektowanie całego systemu klimatyzacji
  • montaż urządzenia
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • przeglądy i konserwacje  

Po przeanalizowaniu indywidualnych potrzeb wspólnie wybierzemy najkorzystniejszy system. Po zakończeniu montażu dokładnie zweryfikujemy i przetestujemy urządzeniem upewniając się, że wszystko działa tak jak powinno.

 

Wycena jest bezpłatna.

 

klimatyzacja_do_mieszkania.jpg

 

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności